fbpx
LajmeShow-Biz

I ati i dha shpirt nga Covid-19, rrëqeth me fjalët djali i aktorit të njohur shqiptar: Lamtumirë o njeri i mirë!

Humoristi i njohur Rasim Thaçi-Cima ka v dekur sot më 26 mars. Sot ka v dekur aktori i mirënjohur i humorit shqiptar Rasim Thaçi i njohur për publikun si Cima.

Humoristi ishte në moshën 71 vjeçare dhe po trajtohej nga vírusi C0VíD-19 në Klinikën Infektive, ku edhe së fundmi ishte lajmëruar nga Klinika Infektive përmes një statusi që ia kishte shkruar djali i tij, Artan Thaçi.

Cima kishte kërkuar që të respektohen masat nga qytetarët, pasi ai kishte disa ditë që ishte duke u t rajtuar në Klinikën Infektive.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button