fbpx
KurioziteteLajmePolitika

Hoxha i ndërpret fjalën Ramës, kryeministri lë mikrofonin dhe ulet: Ta respektojmë këtë!

Hoxha i ndërpret fjalën Ramës, kryeministri lë mikrofonin dhe ulet: Ta respektojmë këtë!

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar qytetin e Krujës, ku ka prezantuar kandidatët për deputetë në këtë zonë.

 

Gjatë takimit të pasdites me qytetarë të Krujës, kryeministrit ia ka ndërprerë fjalën thirrja e pasdites e Hoxhës nga xhamia e qytetit.

 

Kryeministri ka lënë mikrofonin dhe është ulur në karrigen e tij, duke pritur deri sa hoxha të mbaronte thirrjen.

 

“Ta respektojmë këtë”, tha Rama dhe u ul, ndërkohë që pas përfundimit të thirrjes nga hoxha, Rama ka marrë sërish fjalën.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button