KurioziteteLajmeShow-BizShqiperia

Fjolla Morina me mendje akoma në Maldive, ndan FOTOT e nxehta

Fjolla Morina me mendje akoma në Maldive, ndan FOTOT e nxehta

 

Fjolla Morina duket se e ka shpërfillur vendimin e Gjykatës së Kukësit e cila e dënoi me 6 vite burg për akuzën e rëndë të trafikimit të armëve.

 

Ajo vazhdon e pashqetësuar pushimet dhe këtë e ka treguar me postimet që bën në rrjete sociale.

 

Morina përshëndeti vendimin e gjykatës dy ditë më parë me një foto nga Maldivet.

 

 

 

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button