fbpx
LajmeShqiperia

E rëndë në Skrapar, babai i katër fëmijëve djeg veten me benzinë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Skrapar, ku një 54-vjeçar ka djegur veten me benzinë. Mësohet se viktima është Abaz Zylyftari, babai i katër fëmijëve.

“Më datë 27.03.2021, shtetasi A.Z., 51 vjeç, banues ne fshatin Storë, Skrapar, rrugës nga fshati Storë – Çorovodë, është vetëdjegur me benzinë dhe si pasoje ka gjetur vdekjen.

Grupi Hetimor në vendngjarje, po kryen veprimet e para hetimore për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button