fbpx
KurioziteteLajme

Automjeti merr flakë në lëvizje

Automjeti merr flakë në lëvizje

Një automjet në lëvizje është përfshirë nga flakët e zjarrit pasditen e sotme në Qafën e Koshovicës në Fier.

 

Automjeti tip Jeep dyshohet se mori flakë si pasojë e një shkëndije elektrike.

 

Për fat të mirë, nga zjarri nuk ka persona të lënduar. Në vendngjarje shkuan forcat zjarrfikëse dhe policia.

 

Grupi hetimor nisi punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button