fbpx
BotaKurioziteteLajme

Alarm për bombë në shtëpinë e ish-kryeministri, ‘ngrihet në këmbë’ e gjithë Policia

Alarm për bombë në shtëpinë e ish-kryeministrit Samaras, ‘ngrihet në këmbë’ e gjithë Policia

Një telefonatë për vendosjen e një bombe në shtëpinë e ish-Kryeministrit, Antonis Samaras, alarmoi policinë greke mbrëmjen e kësaj të shtune.

 

Autoritetet morën telefonatën pak para orës 21:00 të së Shtunës, por koha që kishte vendosur në dispozicion personi që kërcënoi mbaroi, dhe tashmë situata është më e qetë.

 

Policia nxitoi për në shtëpinë e ish-kryeministrit dhe po kryejnë hetime për të përcaktuar nëse është vendosur një pajisje shpërthyese ose nëse ishte thjesht një mashtrim.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button