fbpx
BotaKurioziteteLajme

U kap me disa kg drogë të paketuar, kush është shqiptari i arrestuar në Janinë me kanabis dhe heroinë (EMRI)

U kap me disa kg drogë të paketuar, kush është shqiptari i arrestuar në Janinë me kanabis dhe heroinë (EMRI)
Një 48-vjeçar shqiptar ra në prangat e policisë greke dy ditë më parë, pasi u kap me lëndë narkotike e llojit heroinë dhe marijuanë.
Ai është identifikuar si Dh. Margo, 48-vjec, i cili u kap në Janinë me 8 kg heroinë, e ndarë në 16 pako dhe 13 kg e 950 gram marijuanë e ndarë 13 pako.
Ndërsa është shpallur në kërkim një tjetër shqiptar, pronari i mjetit ku u zbulua droga e paketuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button