fbpx
LajmeShow-Biz

Mban po të njëjtën buzëqeshje edhe sot, ka qenë dhe do të mbetet një personazh mjaft i dashur për të gjithë, e gjeni dot kush eshte?

Te gjitheve na ka ndodhur qe kur shohim veten ne fotot e vjetra te femijerise veshtire te besojme se jemi ne. Po ashtu edhe VIP-at te cilet ndryshojne cdo dite me kujdesje maksimale per pamjen e tyre te jashtme.

VIP-at shqiptar gjthmone komentohen per karrieren, punet e tyre, jeten private e shume te tjera por ja si t’i shikoni ne nje menyre tjeter.
Shume prej personazheve te njohur kane zgjedhur te ndajne me fansat e tyre disa kujtime te femijerise.

Verejme se shume prej tyre ruajne te njejtat tipare e disa te tjere nuk njihen pothuajse fare. Ashtu si te gjithe femijet ngahere, padyshim edhe Vip-at kane qene shume simpatike.

Ne foton e paraqitur, vajza ne fjale eshte Amarda Toska ne femijrine e saj. Sic e shikoni mban po te njejten thjeshtesi dhe simpati si ne ditet e sotme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button