fbpx
KurioziteteLajme

Ishte infektuar me Covid-19, gjendet pa shenja jete 60-vjeçari në banesën e tij në

Ishte infektuar me Covid-19, gjendet pa shenja jete 60-vjeçari në banesën e tij në Librazhd
Xhevahir Shkurti, 60-vjeç është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në fshatin Polis Qendër në Librazhd.
60-vjeçari ishte i infektuar me koronavirus dhe dyshoh8et që të ketë kryer vetëvrasje duke përdorur thikën.
Nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes, teksa policia po kryen në vendngjarje veprimet e mëtejshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button