fbpx
KurioziteteLajme

FNSH-ja zbarkon në Vlorë, aksion i befasishëm për kapjen e personave të rrezikshëm

FNSH-ja zbarkon në Vlorë, aksion i befasishëm për kapjen e personave të rrezikshëm; po kërkohet për armë dhe lëndë narkotike
Një operacion policor është zhvilluar sot në mbrëmje në qytetin e Vlorës, ku mësohet se forca të shumta policie janë vënë në lëvizje.
Po kërkohet në disa fshatra për persona që mund të jenë me precedent penal dhe kultivues apo transportues lëndësh narkotike. Qëllim është edhe kapja e personave që posedojnë armë pa leje.
Kontrolli po bëhet në disa banesa ndërsa burime për mediat tregojnë se në terren ka zbritur edhe FNSH-ja. Derimë tani ka disa të shoqëruar ndërsa janë ngritur postblloqe në rrugën përgjalë Lumit të Vlorës.

Burimi/Newsbomb.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button