fbpx
KurioziteteLajme

Dalin pamjet nga shpërthimi i fuqishëm që terrorizoi banorët e Tiranës(Video)

Dalin pamjet nga shpërthimi i fuqishëm që terrorizoi banorët e Tiranës(Video)

Magazina e një qendre tregtare në Tiranë u përfshi dje nga flakët, ndërkohë shtëllungat e tymit vijojnë edhe sot.

Zjarrfikëset dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes, teksa vijojnë kërkimet për rojën e sigurisë, 33-vjeçarin Arjan Sala, i cili ka hyrë fillimisht për të nxjerrë punonjësit e tjerë dhe është bllokuar brenda.

Disa pamje të publikuara nga ‘JOQ’ tregojnë momentin e shpërthimit që tmerroi banorët e Tiranës. Shkak i rënies së zjarrit dyshohet të jetë bërë një shkëndije elektrike, megjithatë, vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë.

blob:https://www.facebook.com/9cfee21f-8a9b-4aa1-8a56-2caf58c026b6

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button