fbpx
KurioziteteLajme

Sherr mes një gruaje dhe një burri në Durrës, ndërhyn policia për t’i ndarë

Sherr mes një gruaje dhe një burri në Durrës, ndërhyn policia për t’i ndarë

Një sherr mes një gruaje dhe një burri ka ndodhur në qytetin e Durrësit.

 

Në lidhje me ngjarjen është dashur ndërhyrja e policisë, e cila ka shoqëruar në Komisariat të dy personat.

 

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Njoftimi i policisë:

 

Durrës/Informacion paraprak

 

Më datë 24.03.2021, rreth orës  14:30, në lagjen nr.4, Durrës, shtetasja E.G., është konfliktuar me shtetasin Ç.K.

 

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë të cilët kanë shoqëruar në ambientet e Komisariatit të dyja palët në konflikt për veprime të mëtjeshme.

 

Grupi hetimor në drejtimin e Prokurorisë Durrës, vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe të shkakut të konflikit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button