KurioziteteLajme

Rruga bosh, dy taksi përplasen me njëra-tjetrën te ambasada ruse në Tiranë (FOTO)

Rruga bosh, dy taksi përplasen me njëra-tjetrën te ambasada ruse në Tiranë (FOTO)

Pamje nga aksidenti

Dy automjete taksi tip Skoda janë përplasur me njëra-tjetrën sot në mbrëmje tek ambasada ruse në Tiranë.
Ngjarja si për çudi ka ndodhur rreth orës 22 e pak minuta, pra gjatë orës policore ku qarkullimi në rrugë është thuajse inekzistent, dhe janë vetëm mjetet e transportit ato që mund të lëvizin.
Siç shihet edhe në fotot e siguruara nga Newsbomb.al, rruga është krejtësisht bosh, teksa nuk dihet se si mund të ketë ndodhur përplasja. Policia ndodhet aty dhe po punon për zbardhjen e këtij aksidenti të çuditshëm, që fatmirësisht ka përfunduar vetëm me dëme materiale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button