fbpx
KurioziteteLajme

Elbasan, Ishte duke bërë palestër, ndërron jetë papritmas 25-vjeçari

Elbasan, Ishte duke bërë palestër, ndërron jetë papritmas 25-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan, ku ka humbur jetën një 25-vjeçar.

 

Bëhet me dije se një 25-vjeçari Stavri Bardhi që ka humbur jetën, ishte duke bërë palestër.

 

25-vjeçari ka pasur dhimbje koke dhe më pas ka rënë pa ndjenja në tokë. Mendohet se shkak mund të ketë qenë një atak kardiak ose goditje cerebrale.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button