fbpx
KurioziteteLajme

Basha fushatë në kafe me të rinjtë: Në 25 prill do të bëjmë ndryshimin

Basha fushatë në kafe me të rinjtë: Në 25 prill do të bëjmë ndryshimin

 

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka zhvilluar disa takime me banorët në njësinë nr. 5 në Tiranë.

 

“Kemi vend dhe rini të mrekullueshme na duhet vetëm një qeveri që të punojë për ju” u tha Basha të rinjve.

 

Vijon…

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button