fbpx
KurioziteteLajme

Shqipëri/ Ishte duke punuar në pus, i moshuari bie brenda dhe humb jetën

Shqipëri/ Ishte duke punuar në pus, i moshuari bie brenda dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë, ku ka humbur jetën një 74-vjeçar.

Bëhet me dije se shtetasi J. S., 74 vjeç në fshatin Agim të Fierit ishte duke punuar, kur ka rënë në pus dhe është mbytur.

“Sot rreth orës 11:35, në fshatin Agim, Fier, është gjetur nga familjarët i mbytur në pusin e tij shtetasi J. S., 74 vjeç. Dyshohet se 74-vjeçari mund të ketë rënë aksidentalisht në pus pasi ka qënë duke punuar.Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button