fbpx
Show-Biz

Saimiri i Love Story poston foto nga femijeria, ja si dukej

Saimiri i Love Story poston foto nga femijeria, ja si dukej
March 23, 2021

Saimiri i Love Story eshte djali nga Gjermania qe rrembeu zemrat e shume vajzave brenda dhe jashte programit.

Ai doli cift me Merin dhe me pas u lrgua drejt Gjermanise ku la shume aludime nese vazhdon marredhenien me te apo jo. Sigurisht qe ka patur polemika edhe se ai ne te vertete eshte cift me Generden dhe e gjitha ishte nje fasade.

Por duket se Saimiri nuk e ka vrare mendjen per keto dhe ka vazhduar te shijoje jeten dhe famen.

Se fundmi ai ka postuar nje foto te tijen nga femijeria. Ku duket nje beb mjaft i bukur dhe perbri shkruan: mini me (une i vogel).

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button