fbpx
KurioziteteLajme

Ja pasuria marramendëse e Arian Çanit

Gazetari Arian Çani që prej vitesh drejton emisionin “Zonë e lirë” ka bërë një deklaratë në studion e Eni Vasilit në News24 që ka lënë të gjithë pa fjalë. Gazetari thotë se vendin e sheh pa prespektivë në një situatë kur kanabisi ka mbuluar gjithçka.

Çani edhepse posedon nje pasui marramendese prej 18 mijë euro rrogë mujore, 2 apartamente, 2 vila, 480 mijë euro depozitë dhe prap nuk jeton dot në Shqipëri
“Shumë shpejt do të iki nga Shqipëria. Kush nuk e kupton që ky vend po shkon keq e më keq është naiv. Nuk rriten kalamajte ne nje vend si ky. Ka ardhur momenti që njerësit ta mendojnë seriozisht këtë” – ishte deklarata e Çanit.

“Ndjesia ime dhe nga ajo që shoh trendi më duket jashtëzakonisht i frikshëm” – shtoi gazetari i njohur.

Gazetari ka edhe një skenar të tijin pse shqiptarët nuk ngrihen dhe të reagojnë kundër qeverisë: “Është strategji e Ramës që ka lejuar që i gjithë populli të pijë hashash për ta vënë në gjumë” – e mbyll në mënyrën e tij Çani.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button