fbpx
Show-Biz

Lajm i pa pritur nga aktorja Hyrrem, çfarë po ndodh në jetën e aktores së dashur

Bukuroshja me origjinë gjermane, Meryem Uzerli, e njohur si Hyrrem në serialin turk “Sulejmani i Madhërishëm”, tërhoqi vëmendjen e publikut.

Aktorja, shpesh ekserimenton me modelet e flokëve, por nuk e kishim parë ndonjëherë me këtë ngjyrë të veçantë flokësh.

Me anë të një postimi në profilin e saj në “Instagram”, ajo zbuloi ngjrën dhe modelin e ri të flokëve. Pamja saj e re u diskutua shumë por edhe u pëlqye nga ndjekësit e saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button