fbpx
Show-Biz

“E ke motrën k****”/ Plas sherri mes Sindit dhe Mevlanit

Papritur sot Sindi ka reaguar me nerva me disa prej konkurrentëve të Përputhen duke shpërthyer ndaj tyre.

Pasi e nisi me Julin duke i dhënë një thupër mizash në dorë, meqë ky i fundit e kishte quajtur mizë, vazhdoi tek Mevlani.

Mevlani nga ana tjetër në çdo moment i thoshte të ulej në vend se s’donte ta shihte me sy.

“Ti Mevlan të të vijë turp se nuk di të sillesh me femrat, duke më quajtur ‘k***’ e duke thënë jo e ke motrën k****,” tha Sindi.

Ndërkohë Mevlani iu përgjigj: “Kush ka thënë e ke motrën k****” moj a je në terezi ti, po ik ulu atje se s’dua të të shoh.

Pak minuta më vonë Mevlani u largua nga studio

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button