fbpx
KurioziteteLajme

FOTO/ Ky është Albert Zaja, 37 vjeçari që dyshohet se ka vrarë Shkëlzen Kastratin në Fier.

FOTO/ Ky është Albert Zaja, 37 vjeçari që dyshohet se ka vrarë Shkëlzen Kastratin në Fier.

Ditën e sotme policia ka arrestuar 37 vjeçarin Albert Zaja, i cili dyshohet se është autori i vrasjes së Shkëlzen Kastratit në Fier, ngjarje e ndodhur në 1 shkurt të ktij viti.

Ai u arrestua në fshatin Larushk të Krujës, ndërkohë që policia njoftoi se në momentin e arrestimit Zaja ka qenë i armatosur, por sapo ka parë efektivët e policisë ka tentuar ta fshehë armën dhe të largohet.

Newsbomb ka siguruar ekskluzivisht foton e Albert Zajës gjatë arrestimit të tij nga policia, i cili shihet i ulur në gjunjë dhe i prangosur.

Ky është Albert Zaja:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button