fbpx
KurioziteteLajme

Të shtëna me armë në Shkodër, plagosen dy persona

Të shtëna me armë në Shkodër, plagosen dy persona

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në zonën e Shkodrës.

Nga raportimet paraprake, mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhaj të njësisë Rrethina, ndërsa raportohen dhe dy të lënduar.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë rrethuar zonën. Dinamika e ngjarjes ende nuk dihet.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button