fbpx
Show-Biz

Janë bashkë?! Detaji i përbashkët i Anës dhe Atdheut që bëri fansat të dyshojnë

Ndjekësit e “Përputhen” kanë qenë në vazhdimësi shumë të vëmendshëm për të kapur detaje nga konkurentët.

Dikur nuk linin ‘rehat’ Andin dhe Melisën e mesa duket Atdheu dhe Ana janë ‘viktimat’ e radhës.

Në rrjete sociale po qarkullojnë video të cilat kanë pikasur detajin që Ana dhe Atdheu kanë realizuar video live nga e njëjta hapësirë.

Kaq ka mjaftuar që të spekulohet në lidhje me një bashkëjetesë të dy ish-protagonistëve që bashkë shkëmbyen një puthje pasionante në program.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button