aktoretKurioziteteLajme

Gjebrea sherr ne mes te rruges, del nga BMW X5 dhe qellon te riun

Gjebrea sherr ne mes te rruges, del nga BMW X5 dhe qellon te riun

 

Nje ngjarje aspak e zakonshme eshte pare sot ne rruget e Tiranes. Moderatori i njohur Ardit Gjebrea mesohet nga burime  radiovesa.com se ka pasur nje sherr me nje djale tjeter.

Deshmitaret thone qe ka qene i riu i cili e ka ofenduar moderatorin e njohur Ardit Gjebrea dhe i ka bllokuar rrugen me makine.

Mesohet se Arditi ka qene me nje  nga miqte e tij me te mire Aurel Bakiun, i cili ka nderhyre per te qetesuar situaten, por mesohet se djali nga ana tjeter  e ka ofenduar vazhdimisht moderatorin, indetiteti i tij nuk behet i ditur.

Akoma nuk dihet pse ka nisur konflikti, por pritet qe ceshtja te sqarohet nese moderatori do e beje denoncimin ne polici.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button