fbpx
KurioziteteLajme

Atentat mafioz në Durrës, persona të maskuar me kamuflazh ushtarak ekzekutojnë ish-anëtarin e bandës së Lul Berishës (EMRI)

Atentat mafioz në Durrës, persona të maskuar me kamuflazh ushtarak ekzekutojnë ish-anëtarin e bandës së Lul Berishës (EMRI)

Foto ilustruese
Një person ka mbetur i vdekur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit, si pasojë e një atentati mafioz me armë zjarri.

Mësohet se viktima është shtetasi Edmond Koçi, 40 vjeç. Deri tani nuk ka një njoftim zyrtar për ngjarjen pasi ka ndodhur vetëm pak minuta më parë.

Burime nga qyteti bregdetar bëjnë me dije se Koçi është ekzekutuar nga persona të maskuar dhe me kamuflazh ushtrak.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button