fbpx
AktualitetLajme

Momenti kur forcat zjarrfikëse thyejn derën dhe nxjerrin trupin e pajetë të Llazar Prengës

VLORE- Disa pamje të publikuara nga Balkanëeb tregojnë momentet kur forcat zjarrfikëse bashkë me ambulancën dhe policinë nxjerrin mbi barrelë trupin e pajetë të Llazar Prengës.

Policia e Shtetit bashkë me zjarrfikëset kanë thyer derën hyrëse të apartamentit për të bërë të mundur hyrjen në banesë, ndërsa në momentet kur autoambulanca merr trupin, të gjithë banorët e pallatit kanë zbritur poshtë hyrjes, e pa dallim shohin me kuriozitet nga trupi i Prengës.

Ngjarja e rëndë u zbulua mesditën e sotme. Llazar Prenga është mbajtur i pajetë nga e shoqja e tij, Valentina. Ai ka vuajtur prej vitesh nga një sëmundje e rëndë, ndërsa ende nuk dihet nëse çifti ka patur fëmijë apo të afërm. Policia ka hyrë sot pas disa njoftimeve nga fqinjët se në banesën e tyre po ndodhte diçka, dhe ka hasur në rezistencën e gruas, ku është dashur shqyerja e derës për të hyrë brenda.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button