fbpx
KurioziteteLajme

Lajm i hidhur për të gjithë, ndërron jetë në ‘lule të rinisë’ studentja e Inxhinierisë

Lajm i hidhur për të gjithë, ndërron jetë në ‘lule të rinisë’ studentja e Inxhinierisë

Qëndresa Bresa

Një lajm i trishtë bëhet me dije këtë të “premte të zezë”.

Mësohet se ka ndërruuar jetë (për shkaqe ende të panjohura) studentja dhe njëkohësisht asistentja e Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike në Kosovë, Qëndresa Bresa.
Njoftimin për këtë ngjarje të hidhur e ka bërë me dije në rrjete sociale vetë Fakulteti ku ajo studionte dhe jepte kontributin e saj si asistente. Qendresa ishte studente e shkëlqyer, ishte shembull për të gjithë dhe do të kujtohet gjithmonë ndër shokë dhe kolegë.
Dhimbje e madhe për familjen, të afërmit dhe miqtë e saj. Stafi i Newsbomb i shpreh ngushëllimet e sinqerta familjes Bresa.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button