fbpx
KurioziteteLajme

 VIDEO/ Aksident te rruga e Barrikadave në Tiranë, një i plagosur

VIDEO/ Aksident te rruga e Barrikadave në Tiranë, një i plagosur

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën e Barrikadave në Tiranë. Një makinë tip “Benz” ka përplasur një motoçikletë, e për pasojë ka mbetur i plagosur drejtuesi i kësaj të fundit.

Abcnews.al sjell pamje nga vendi i ngjarjes, ndërsa personi i plagosur është dërguar me urgjencë drejt spitalit.

Nuk dihet ende identiteti i tij dhe pritet hetimi i ngjarjes për të mësuar rrethanat e plota të saj./mv.abcnews.al

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button