fbpx
KurioziteteLajme

URGJENTE! 33-vjeçarja nga Pogradeci është 6-muajshe shtatzënë, por me Covid; duhet operim në Turqi që të shpëtojë Bardha Xhukellari

URGJENTE! 33-vjeçarja nga Pogradeci është 6-muajshe shtatzënë, por me Covid; duhet operim në Turqi që të shpëtojë

Bardha Xhukellari

Çdo ditë po konstatojmë që numri i grave që janë shtatzënë dhe të prekura me Covid sa vjen e rritet. E fundit është një 33-vjeçare nga Pogradeci.

Familjarët e saj apelojnë se Bardha Xhukellari është në gjendje kritike për jetën pas infektimit me koronavirus. Xhukellari duhet t’i nënshtrohet një operacioni të parakohshëm në muajin e gjashtë të shtatzënisë.
Sipas familjarëve gjendja e saj është e rëndë dhe shpresa e vetme është transportimi i saj në Turqi. Të gjithë ata që duan të kontribuojnë mund të klikojnë KËTU, për të ndihmuar në llogarinë ku po mblidhen para për t’i shpëtuar jetën 33-vjeçares

https://www.gofundme.com/f/2b5cx1cuhc?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=p_cp%20share-sheet&fbclid=IwAR14F2BxGzMkjOMuwGObbmrecZIc-SW3hUo_CQQS4UCxfKbIqDrMiL6irw0

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button