fbpx
KurioziteteLajme

Plas sherri në Elbasan, demokrati Luçiano Boçi përplaset fizikisht me biznesmenin

Plas sherri në Elbasan, demokrati Luçiano Boçi përplaset fizikisht me biznesmenin Gjergj Luca

Kandidati për deputet i PDnë Elbasan Luçiano Boçi, është përplasur fizikisht ditën e sotme me biznesmenin Gjergj Luca.

Shkaku i përplasjes mes tyre nuk dihet ende. Boçi dhe Luca bëhet me dije se janë konfliktuar fizikisht në një lokal në Labinot.

Plas sherri në Elbasan, demokrati Luçiano Boçi përplaset fizikisht me biznesmenin Gjergj Luca

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button