fbpx
Show-Biz

Pas thashethemeve që janë ndarë, Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kapen duke u puthur

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë fotografuar duke shkëmbyer puthje pasiononte në buzë në Republikën Domenikane, pas thashethemeve se dyshja është ndarë.

51-vjeçarja po pushonte në momentin që partneri i saj vjen, dhe të dy shkëmbejnë një puthje, duke hedhur poshtë aludimet se marrëdhënia e tyre është në krizë, shkruan “Daily Mail”.

Në foto dallohet që Alex, u përkul deri në nivelin e këngëtares që ta puthte.

Dyshja po qëndrojnë në Karaibe, pasi Jennifer lopez po filmon komedinë e re romantike “Shotgun Weeding” me Josh Duhamel.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button