fbpx
KurioziteteLajme

Kamioni përplas makinën në Rrogozhinë, dy persona nisen me urgjencë në spital

Kamioni përplas makinën në Rrogozhinë, dy persona nisen me urgjencë në spital

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Kavajë-Rrogozhinë.

Bëhet me dije se në aksident janë përfshirë dy makina. Mësohet se një kamion ka përplasur një makinë tip “Peugeot”. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë nisur me urgjencë për në spital.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Informacion paraprak

Rreth orës 09:10, në Gosë, Kavajë, është përfshirë në përplasje mjeti me drejtues shtetasin G. Xh., me mjetin me drejtues K. L. Si pasojë janë dëmtuar shtetaset me iniciale Z. Gj dhe E. K, pasagjere në mjetin me drejtues G. Xh, të cilat u dërguan në spital për kontroll mjekësor, jashtë rrezikut për jetën.

 

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button