fbpx
KurioziteteLajme

Grabitet depoja farmaceutike në Tiranë, autorët marrin ilaçe me vlerë 1.8 mln lekë dhe vitamina C ‘me shumicë’

Grabitet depoja farmaceutike në Tiranë, autorët marrin ilaçe me vlerë 1.8 mln lekë dhe vitamina C ‘me shumicë’

Një depo farmaceutike në zonën e Laprakës, në Tiranë ka rënë pre e vjedhjes sot.

 

Sipas News24 është grabitur një depo farmaceutike nga presona ende të paidentifikuar.

 

Mësohet se autorët kanë arritur të grabisin medikamente me vlerë 1.8 milionë lekë, mes tyre sasi të mëdha kryesisht të vitaminave C.

 

Policia ka nisur hetimet dhe po punon për identifikimin e autoreve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button