fbpx
KurioziteteLajme

Ditë zie për Ledri Vulën, këngëtari shqiptar humb njeriun më të dashur për të

Ditë zie për Ledri Vulën, këngëtari shqiptar humb njeriun më të dashur për të

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, sot ka humbur personin më të dashur, gjyshin e tij.

 

Këtë e ka bërë të ditur, nëna e tij, Xheraldina Vula, përmes një postimi emocionues në rrjetet sociale, shkruan GazetaBlic.

“Baba jem i miri, sot ti mbylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi♥️

 

Per miqte dhe ata qe e kane njoft dhe dasht:

Vorrimi do te behet neser ne rrethin e familjes se ngushte. Te pame nuk ka. Ngushellimet i pranojme me sms dhe telefonata“, ishin fjalët e saj.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button