fbpx
LajmePolitika

Aulona Musta flet pa dorashka, zbulon cili politikan e argëton më shumë

Aulona Musta flet pa dorashka, zbulon cili politikan e argëton më shumë
Gazetarja Aulona Musta u shpreh në Spotlight se një nga politikanët që e argëton më së tepërmi, sa i përket postimeve në rrjetet sociale, është kryeministri Edi Rama.
“Rama është një personazh shumë karizmatik si në rrjetet sociale, ashtu dhe në television. Unë nuk ndjek asnjërin, ama e kap veten herë pas here që futem në Instagramin e Ramës për të parë çfarë ka postuar ndonjë gjë dhe rri e i shikoj… sepse qesh me postimet e tij, më argëton me postimet e tij”, tha Aulona./shkoder.info

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button