fbpx
KurioziteteLajme

Askush nuk e pa! Dalin pamjet, Teas i çahet fustani në Përputhen, i dolën …(Foto)

Askush nuk e pa! Dalin pamjet, Teas i çahet fustani në Përputhen, i dolën …(Foto)

Andi dhe Tea janë çifti i parë në edicionin e dytë në Përputhen. Çifti bëri të ditur vendimin për t’u larguar nga emisioni dhe për të vazhduar përvojën e tyre jashtë trysnisë së kamerave.

Pas një bisede të shkurtër në studio dhe një vallëzimi klasik ata qerasën të pranishmit me llokume dhe u larguan.

Në Përputhen u shfaqet momentet më të bukura të çiftit përgjatë 5 muajve si dhe kritikët e tyre.

Vlen të themi se ‘look’-u i dyshes u pëlqye shumë dhe moroi shumë komente, por kishte edhe diçka të keqe që i ndodhi Teas. Disa e nuk e vunë re por disa po. Ndër ta edhe ne të inlife.al na tërhoqi vëmendjen një e çarë më shumë seç duhej në fustanin e bjondes së dashur nga publiku. Më poshtë mund të shihni edhe foton ku e “shqepura”/grisura e fustanit duket më qartë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button