fbpx
Aktualitet

Detajet, vrasja e gruas në Fier u bë në sy të familjarëve, mjekët ngritën në këmbë policinë

Vrasja e 28 vjeçares nga bashkëshorti në lagjen “Sheq i Madh” në Fier, dyshohet të ketë ndodhur në prani të personave të tjerë të familjes.

Këta të fundit kanë telefonuar në nr 127 duke deklaruar se kanë një person të plagosur në shtëpi.

Kur ambulanca ka mbërritur ka gjetur gruan 28 vjeçare Irvana Medinaj të shtrirë në tokë me plagë dhe të pajetë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button