KurioziteteLajme

Benz-i përfundoi poshtë kamionit, konfirmohet një viktimë aksin Shkodër-Lezhë

Benz-i përfundoi poshtë kamionit, konfirmohet një viktimë aksin Shkodër-Lezhë

Foto nga vendi i ngjarjes

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti të rëndë automobilistik në aksin Shkodër-Lezhë.

Viktima raportohet se ndodhej në mjetin tip “Benz” që u përplas dhe përfundoi poshtë një kamioni.

Aksidenti i rëndë ndodhi në kryqëzimin e Dajçit mbrëmjen e sotme. Në vendngjarje është parë edhe një automjet i tonazhit të rëndë që mundohet të ngre kamionin që ka zënë poshtë veturën.
Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button