LajmeShow-Biz

Lediana i nxjerr të palarat Jasminës: Erlindi e ka puthur në buzë

Lediana i nxjerr të palarat Jasminës: Erlindi e ka puthur në buzëy

Diten e sotme ne Perputhen ka qene rradha e Erlindit per te rrefyer sekretet e tij.
Ai ka treguar se ndonse eshte perfolur per puthje me Jasminen ne backstage asgje nuk eshte e vertete.
Kur kane patur afrimitet Erlindi pranon qe e ka perqafuar, jane puthur ne faqe dhe ne gushe por jo ne buze.
Me tej ai ne studio eshte kapur me Ledianen pasi ka thene qe ajo i ka nxjerre keto thashetheme por s’eshte e vertete. Lediana ne anen tjeter ka thene se i ka pare dhe le ta mohojne sa te duan kjo eshte e vertete.
Gje e cila eshte lene me kaq dhe nuk ka vazhduar debati.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button