fbpx
KurioziteteLajme

VIDEO/ Reshjet e borës sjellin probleme në Llogara, lëvizja e automjeteve me zinxhirë

VIDEO/ Reshjet e borës sjellin probleme në Llogara, lëvizja e automjeteve me zinxhirë

Përkeqësimi i kushteve të motit ka sjellë ulje të temperaturave dhe reshje dëborë.

Problematikë si pasojë e reshjeve të borës janë raportuar në Llogara, ndërsa lëvizja e automjeteve bëhet me zinxhirë për shkak të vështirësisë në qarkullim.

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button