fbpx
KurioziteteLajmeShendetesiShqiperia

Humbi betejën me Covid/ Ky është 32-vjeçari që ndërroi jetë tek “Shefqet Ndroqi”

Humbi betejën me Covid/ Ky është 32-vjeçari që ndërroi jetë tek “Shefqet Ndroqi”

Koronavirusi vijon të përhapet me shpejtësi në vendin tonë duke shënuar shifra rekord të infektuarish dhe viktimash. Gjatë ditës së sotme ka humbur jetën në spitalin “Shefqet Ndroqi” një 32-vjeçar nga Belshi. Ndërkohë, pak më parë është bërë me dije se viktima është Alban Hidri, babai i një fëmije 2 vjeç. Mësohet se ai ishte i shtruar në spitalin “Shefqet Ndroqi” ku prej një jave ishte intubuar. 32-vjeçari nuk kishte sëmundje bashkëshoqëruese. Ai ishte i angazhuar në politikë dhe aktualisht ishte kryetar i grupseksionit të PD-së në Belsh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button