fbpx
BotaKurioziteteLajme

E RËNDË, vajza 12-vjeçare gjendet e VDEKUR në banesë, ja çfarë dyshon policia

E RËNDË, vajza 12-vjeçare gjendet e VDEKUR në banesë, ja çfarë dyshon policia

Një vajzë 12-vjeçare është gjetur e vdekur në banesën e saj në Itali.

Mediat e huaja shkruajnë se policia mbërriti në banesë pas një telefonate nga prindërit e saj.

Fatkeqësisht ishte shumë vonë për ta shpëtuar, pasi ajo kishte ndërruar jetë.

Ndër hipotezat që po vlerësohen është ajo e një vetëvrasjeje ose e një loje që përfundoi keq. Hetuesit kanë konfiskuar celularin dhe kompjuterin e të miturës për të zbuluar se me kë komunikonte.

Aktualisht dyshohet se ajo është varur në një raft me rripin e pantallonave për një sfidë në “Tik Tok” duke humbur jetën tragjikisht.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button