fbpx
KurioziteteLajme

A ka skenar në Për’Puthen? Bora Zemani e thotë troç dhe paralajmëron: Nuk e di se çfarë do ndodhë

Moderatorja Bora Zemani ka qenë së fundmi e ftuar në “Top Albania Radio” me Eno Popin. Mirëpo, Bora e ka mohuar se ka një skenar në program, ashtu siç ka bërë më parë dhe autorja e programit, Olsa Muhameti.

 

 

“Aty nuk dihet se çfarë ndodh. Unë kam shpesh një skaletë me pikat që do flasim gjatë programit dhe ajo skaletë rrë zohet. Janë diskutimet që bëhen aty”, tha ajo.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button