fbpx
EkonomiLajme

Sportiv dhe me atlete, Sali Berisha siç nuk e keni parë asnjëherë

Sportiv dhe me atlete, Sali Berisha siç nuk e keni parë asnjëherë
Sportiv dhe me atlete, Sali Berisha siç nuk e keni parë asnjëherë


Ish-kryeministri shihet i veshur sportiv, me atlete teksa pozon tek shkëmbinjtë. “Sot ne magjine e Rugoves, ne nje nga bukurite me mahnitese te kesaj toke! Po sodisim ne nje çast pushimi peisazhin perrallor qe paraqet para teje ne çdo ane te saj Rugova, mbreteresha e bukurise se maleve te trojeve shqiptare”, shkruan Berisha.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button