fbpx
Show-Biz

Orinda dhe Turi konfirmojne pritjen e ëmbël….

Orinda Huta eshte tashme shtatzene.

Pas perfoljes se gjate ne media ne lidhje me martesen e tyre, ka qene Orinda ajo qe eshte evidentuar nga mediat ditet e fundit per shtatzanine e saj.

Dhe duket se cifti ka vendosur ti sqaroje perfundimisht thashethemet me ane te disa fotove qe tregojne qarte shtatzanine e Orindes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button