fbpx
KurioziteteLajmeShendetesiShqiperia

Infektohet me Covid-19 socialisti Bashkim Fino? Erion Braçe mesazh: Po lufton fort e po bën betejën e tij.

Infektohet me Covid-19 socialisti Bashkim Fino? Erion Braçe mesazh: Po lufton fort e po bën betejën e tij.
y

Zv.kryeministri Erion Braçe shkruan një mesazh jo të zakonshëm, për kolegun dhe socialistin Bashkim Fino. Braçe thotë se ai po “lufton fort he po bën betejën e tij”.

“Bashkim fino eshte nje shok, nje mik, nje koleg, nje socialist!

Eshte me ne cdo dite ne beteje; Po lufton fort e po ben betejen e tij, tonen, ne gjithashtu po bejme betejen e tij, tonen, te perbashketen ne Lushnje, Divjake, Fier, Patos, Roskovec, Mallakaster;

Nje per te gjithe e te gjithe per nje, edhe per Bashkimin! Forca kampion”, shkruan Braçe, dhe ndan një foto të Bashkim Finos.

Ky mesazh i zv.kryeministrit vjen në një moment kur Fino mungon prej ditësh në skenën politike, ndërsa disa media kanë bërë raportime sporadike se ai është infektuar me Covid-19 dhe ndodhet në spital prej 1 marsit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button