fbpx
Lajme

Demi Rose e bën atë që di më se miri,

Demi Rose e bën atë që di më se miri, zveshjen…. Ajo sjell disa foto te nxehta ( FOTO)


Demir Rose ka treguar se kur dëshiron tregon asetet e saj dhe këtë ajo e ka bërë në një fotosesion të ri.

Modelja (25) ka treguar gjoksin e saj derisa ka bërë poza për fushatën e re të marketingut. /Express/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button