fbpx
LajmePolitika

VIDEO/TENSIONOHET SITUATA TE ZYRAT E FRD, PRESIDENTI META PËRPLASET ME BASHKINË

 

Tensionohet situata tek zyrat e FRD-së që pilicia bashkiake po tenton t’i nxjerrë jashtë.

Në ambientet e zyrave të FRD-së ka mbërritur dhe vetë presidenti Ilir Meta, i cili i ka nxjerrë jashtë policët e bashkisë.

Pikërisht për këtë arsye, policinë bashkiake ka kërkuar lirimin e zyrave.

Në shkresën e nisur ndaj FRD-së kërkohet lirimi i zyrave, pasi do të bëhet sistemimi i stafit.

Video marre nga tv Shijakiu

https://www.facebook.com/shijaktv/videos/477051793314081/

 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button