fbpx
aktoretKurioziteteLajme

Arjani i del mbrojtje për atë i ka bërë Atdheu dhe Elvisi: Plehra dilni jashtë si mundeni ju??

Arjani i del mbrojtje për atë i ka bërë Atdheu dhe Elvisi: Plehra dilni jashtë si mundeni ju??
Një debat i fortë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në ”Për’puthen”. Arjan Komoni i doli në mbrojtje Antonelës, pas asaj që i kishte bërë Atdheu dhe Elvisi.


Elvisi kishte postuar një lit ar dhe kishte ofenduar Antonelën. Arjani me lot në sy iu drejtua me fjalët:
Plehrë dil nga emisioni tani, me këtë që ke bërë ti duhet të përjashtohesh tani. I tregon një vajze këtë ti. Si nuk ju vjen t urp. Më  vjen neveri nga ju. Të  pështirosur.”


Edhe Antonela ka qarë dhe tha djemtë janë sjell shumë keq me të.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button