fbpx
AktualitetLajmeShqiperia

Shpërthimi në makinën e prokurorit në Tiranë, kreu i policise: Ishte parkuar prej dy ditësh aty

Drejtori i policise se Tiranes Rebani Jaupaj ka folur per shperthimin ne makinen e prokurorit Arjan Muca dhe bashkeshortes se tij Gentiana Muca, gjyqtare ne gjykaten Administrative te Apelit ne Gjirokaster. Ngjarja e rende ndodhi ne zonen e Komunes se Parisit.

Jaupi tha se nuk ka të lënduar. Makina e prokurorit ka shpërthyer në pjesën e përparme.

“Aktualisht po kryhen veprimet, mjeti ka dëmtime në pjesën e përparme., Makina përdoret nga ky prokuror dhe sipas te dhenave parkohej ne zonen ku ndodhi ngjarja prej dy vjetesh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button